Bezmaksas Fontus Bezmaksas fontus Bezmaksas
Lejupielādes
Letters Design
Letters Design
Lejupielādes

Babylon 5 Fonti

Fontus Lejupielādēt 0 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Babylon 5

Babylon 5 Fonti

Seriāls Babylon 5, kas bija kulta sērija izveidota J. Michael Straczynski. Šī sērija ilga piecus gadus, līdz 1998. Tad viņi radīja jaunu sezonu sauc krusta karš, kas ilga tikai gadu ar 13 epizodēm. Stāsts stāsta, kā kosmosa stacija ir būvēts, lai būtu neitrāla vieta tirdzniecībai un politikas Visumā. Visumā ar lielas, spēcīgas citplanētiešu rases cilvēkiem uzbūvēt kosmosa staciju, lai būtu vieta, sanāksmes un diskusijas, kas meklē mieru un nav starp varu, karu.

Šī slavenā televīzijas sērijas zinātniskās fantastikas stāsta lielvalstīm Visuma, cilvēkiem, no vienas puses, ar Zemi kā kapitāla savu impēriju un tad Centauri, Minbari, Narn, Vorlon, Drazi un ēnas among others. Viņi izmanto kosmosa staciju kā punktu maiņas, un kā katrs kultūra ir atšķirīga valoda un ir atšķirīga alfabēta burtus šeit mēs piedāvājam visas šīs valodas. Katra rase ir alfabēts, kas neizskatās kaut kas līdzīgs ar latīņu alfabēta burtiem, ir ārvalstnieks vai svešzemju alfabētu. Apraksts: Babylon 5 fonti. Babylon 5 fontus lejupielādēt. Burti un Fonti Word, Windows un MSN Messenger. Web dizains un web dizaineri. Babylon 5 fonti datoru, tipogrāfijas Fonti pie fontu.lv. Bezmaksas TTF fontus dizaineri. Alfabēti šķirnes Babylon 5, par katru rase ir savs alfabētu un valodu ar pilnīgi atšķirīgām alfabēta simboliem, šeit ir alfabētu visu rasu, kas parādās uz televīzijas sērija. Galvenie varoņi ir Džefrijs Sinclair, John Sheridan, Susan Ivanova, Michael Garibaldi, Delenn, Londo Mollari, G'Kar, Dr Stephen Franklin, Vir Cotto, Lennier, Talia Ziemas un Lyta starp citām zīmēm Aleksandrs.

Ir 5 sezonas no sērijas, kurā ir vairāki dažādu šķirņu karu, pilsoņu karš starp cilvēkiem, svešzemju iebrukumiem un daži no personāžiem ir mainījies, bet sērijas līks no sākuma, un tiek uzskatīts par kulta sērija mīlētājiem zinātniskās fantastikas . Ir arī grāmatas, stāstus un filmu kolekcija. Ja jums patīk šo sēriju un stāsti par ārvalstnieku, mēs iesakām lejupielādēt mūsu kolekcija avotiem, kas ir visvairāk ziņkārīgs un interesanti alfabētu Visumu šī televīzijas sērijas. Šie faili tiek lejupielādēti bez maksas, un jūs varat instalēt tos viegli jūsu Windows vai Linux datoru, ir pilnībā atbalstīts.
Dizains
Tipogrāfijas Visbiežāk Ielādētās Fonti Burti Lejupielādes Labākais Fontus Types
Life_Machine Babylon5 Hollow
Bezmaksas Tipogrāfijas
Anti-Life_Runes Markab
Bezmaksas fontus Bezmaksas fontus
Lejupielādes

Babylon 5 Fontus Lejupielādēt

<<  <  1  2 
Vorlon
Vorlon Fonti
14. 0 Vakar
6 ar 10
þ Ç ß æ ñ á å
Nav Pieejams Nav Pieejams Nav Pieejams Nav Pieejams Nav Pieejams Nav Pieejams Nav Pieejams Nav Pieejams

<<  <  1  2  Fontu
 
Arhīvs brīvi lejupielādējamas Babylon 5 fonti. Mums sniedz lielāko un labāko izvēli augstas kvalitātes galddatoru un interneta failus var lejupielādēt bez maksas

Copyright ©Gifmania Networks | | Privacy Policy | Contact | Terms of Use | Gifmania C.B. Paseo de la Chopera 152 Alcobendas Madrid (Spain) CIF E84034057